• SPOTKANIE Z BALLADĄ. WIZYTA W KOPYDŁOWIE.

  • Kategoria:rozrywka

Spotkanie z Balladą. Wizyta w Kopydłowie

Rok produkcji: 2003

Rok wydania: 2009

Reżyseria: Michał Bobrowski

Scenariusz: Michał Bobrowski

Obsada: Leszek Benke, Alina Kamińska, Marta Bizoń, Lidia Bogaczówna, Anita Kobiernicka, Ewa Czajkowska, Dominika Knapik, mIwona Nogalska, Grażyna Trebel, Kuba Przebindowski, Przemysław Branny, Jan Nosal, Robert Kibalski, Kajetan Wolniewicz, Andrzej Jurczyński, Tomasz Kot, Marian Jaskulski, Tadeusz Zięba, Grzegorz Rekliński, Waldemar Krysik

Producent: TVP S.A.

Czas trwania: 103 minut, Liczba nośników: 1, Obraz: PAL, kolor, Format obrazu: 4:3, Dźwięk: stereo,

SPOTKANIE Z BALLADĄ. WIZYTA W KOPYDŁOWIE.

  • Cena: 30,75 zł

Ogromnym powodzeniem wśród widowni telewizyjnej cieszył się „kopydłowski” cykl Spotkań z Balladą, opowiadający o dziejach i przygodach Komendanta miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej (Leszek Benke) i jego współziomków. „Wizyta w Kopydłowie” (premiera w roku 2003). – to pierwsze widowisko z tego cyklu, które ukazuje się na płytach DVD. A w Kopydłowie sensacja goni sensację. Awantura w Kole Gospodyń zmusiła Komendanta do remontu remizy. Kopydłowiacy spotykają się przed karczmą, którą wykupił tajemniczy "ktoś" i komentują bieżące wydarzenia. A to Helusia planuje rozwód z Wincentym, a to Jurczyński przynosi wiadomość o niespodziewanej wizycie byłej dziedziczki. Kim jest "starsza pani" i ile zamieszania wprowadzi do Kopydłowa? Dziedzice wyjechali z Kopydłowa tuż przed wojną i z prostego wyliczenia wynika, że musi być damą po dziewięćdziesiątce. Okazuje się jednak, że oczekiwana "starsza pani" jest wnuczką ówczesnych dziedziców, skądinąd młodą i niezwykle atrakcyjną damą (Alina Kamińska). Wprowadza to niepokój w młodych, strażackich sercach, a ujawnione przez nią niepublikowane dzieje rodu Kopydłowskich wzbudzają nie tylko zainteresowanie młodzieży, ale wywołują u Władka przekonanie, iż on też jest hrabią z pochodzenia. O tym i innych zabawnych kopydłowskich perypetiach opowiada 62. Spotkania z Balladą „Wizyta w Kopydłowie”.


Patronat medialny:
Sklep z filmami na DVD E-lite Distribution (Warszawa) wita na swojej stronie internetowej. W naszych zasobach znajdą Państwo filmy DVD zarówno starsze jak i nowsze. W ofercie rosyjskie, francuskie i polskie filmy DVD. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują katolickie, chrześcijańskie i religijne filmy na DVD. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo m.in. filmy komediowe, kostiumowe, obyczajowe, dokumentalne oraz różnego rodzaju ekranizacje. Sprzedaż filmów DVD - nasz DVD sklep to tanie DVD filmy. Internetowy sklep z filmami na DVD zaprasza po filmy katolickie, religijne i chrześcijańskie i inne.