• WOJCIECH CEJROWSKI - MADAGASKAR

  • Kategoria:PROMOCJE TVP

Wojciech Cejrowski - Boso przez świat. Madagaskar

Rok produkcji: 2009

Rok wydania: 2009

Reżyseria: Wojciech Cejrowski

Scenariusz: Wojciech Cejrowski

Zdjęcia: Józef Szymura

Producent: TVP S.A.

Czas trwania: 123 minut, Liczba nośników: 1, Obraz: PAL, kolor, Format obrazu: 16:9, Dźwięk: stereo,WOJCIECH CEJROWSKI - MADAGASKAR

  • Cena: 19,99 zł
  • Stara cena: 29,99 zł

Wojciech Cejrowski - trzeci w historii Polak przyjęty do Royal Geographical Society (Królewskie Towarzystwo Geograficzne) w Londynie. Od dwudziestu lat organizuje wyprawy w najdziksze zakątki kuli ziemskiej.
W serii programów telewizyjnych "Boso przez świat" z fantazją i niezwykłym poczuciem humoru oprowadza po egzotycznych zakamarkach świata. Tym razem zaprasza na Madagaskar.


Patronat medialny:
Sklep z filmami na DVD E-lite Distribution (Warszawa) wita na swojej stronie internetowej. W naszych zasobach znajdą Państwo filmy DVD zarówno starsze jak i nowsze. W ofercie rosyjskie, francuskie i polskie filmy DVD. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują katolickie, chrześcijańskie i religijne filmy na DVD. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo m.in. filmy komediowe, kostiumowe, obyczajowe, dokumentalne oraz różnego rodzaju ekranizacje. Sprzedaż filmów DVD - nasz DVD sklep to tanie DVD filmy. Internetowy sklep z filmami na DVD zaprasza po filmy katolickie, religijne i chrześcijańskie i inne.